systemy audiowizualne

Czy w dobie pracy zdalnej oraz hybrydowej praca z biura powoli odchodzi w zapomnienie? Zdecydowanie nie, komfortowa przestrzeń do pracy zwiększa efektywność na co dzień, a także umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń czy spotkań z klientami. Systemy audiowizualne to jedno z podstawowych udogodnień.

Systemy audiowizualne, czyli kilka słów o salce konferencyjnej

Nowocześnie wyposażone biuro to nie tylko dbałość o komfort działań specjalistów, którzy zdecydowali się na pracę stacjonarną, ale również element budowania dobrego wizerunku firmy. Przestrzeń ta jest bowiem wykorzystywana do spotkań biznesowych, rozmów z kandydatami na nowe stanowiska i innymi wydarzeniami, które często są związane z pierwszymi doświadczeniami w danej firmie.

Zastosowanie zaawansowanych technologii i funkcjonalny sprzęt będą zatem wizytówką świadczącą o profesjonalizmie marki.

Współczesne trendy to połączenie open space z zamkniętymi pokojami konferencyjnymi. Taki układ pomieszczeń pozwala jednocześnie na integrację zespołu, komfortową pracę w mniejszych grupach i przeprowadzenie ważnych spotkań w miejscu o dużej prywatności.

Sala konferencyjna powinna być wyposażona w meble, które zapewnią wystarczającą ilość przestrzeni i umożliwią komfortowe korzystanie z urządzeń multimedialnych, a także połączenie ich ze sobą.

W dobie pracy hybrydowej firmy coraz chętniej zatrudniają specjalistów z innych miast, a nawet krajów, grono klientów równie często wychodzi poza granice siedziby firmy. Dlatego ważne jest, by sala do spotkań zapewniała możliwość wygodnego uczestnictwa w spotkaniu osobom, które nie są fizycznie w biurze. Taką funkcjonalność zapewniają systemy audiowizualne.

Na co zwrócić uwagę wybierając system audiowizualny do biura?

Na profesjonalny system audiowizualny składają się 3 elementy:

  1. Wysokiej jakości rzutniki, dające wyraźny, nasycony obraz.
  2. System nagłośnienia, zapewniający dźwięk bez szumów i zakłóceń.
  3. Właściwe oświetlenie, które umożliwia dobrą widoczność w różnych warunkach.

Dla komfortowej i sprawnej pracy ważna jest również opcja zintegrowanego sterowania.

Najnowocześniejsze moduły mogą być ponadto wyposażone w pulpity dotykowe dla wszystkich uczestników spotkania. Z kolei firmy międzynarodowe mogą zdecydować się na sprzęt wyposażony w dodatki umożliwiające prowadzenie spotkania z symultanicznym tłumaczeniem dla nieograniczonej liczby języków. Właśnie tego typu moduły oferuje marka Flexvision – pionier inteligentnej technologii w wyposażeniu przestrzeni biurowych. Już dziś skontaktuj się ze specjalistami na stronie flexvision.pl i postaw na urządzenia na miarę XXI wieku.

Dodaj komentarz