Skóra w wieku 20 lat

Zastosuj kilka porad dostosowanych do swojego wieku, a na pewno uzyskasz pożądany efekt!

Skóra

Jeśli masz 20 lat, skóra nie wymaga dużych ilości pielęgnacji. Jakie jest Twoje zadanie? Zniwelować małe niedoskonałości na skórze i podkreślić cerę. Dla osiągnięcia idealnego efektu powinnaś dobrać odpowiedni podkład do swojej cery. Podkład nie powinien powodować pomarańczowej skóry, nie powinien być zbyt brązowy, ponieważ będziesz wyglądała sztucznie, a zbyt jasny wybieli Twoją twarz. Podkład powinien pokryć drobne niedoskonałości oraz zaczerwienienia nie powodując obciążenia skóry. Podkład powinien być także dobrany w zależności od tego, czy masz tłustą, czy suchą cerę. Pamiętaj, że nie masz powodu, aby się maskować. Masz młodą i świeżą skórę. Postaw na naturalność, ponieważ zawsze jest ona w cenie. Każdy lubi podziwiać piękną i naturalną osobę!

Usta

Dla pokreślenia ust, wybierz jakąś pomadkę koloryzującą lub błyszczyk. Szminki zostaw dla starszych osób lub wybieraj je na ważne okazje. Pamiętaj, że masz jedynie podkreślić usta, a nie je skreślić. Unikaj zbyt ciemnych pomadek, ponieważ zamalujesz linię ust i będziesz wyglądać jak klaun, a tego na pewno nie chcesz. Pewnie spotkałaś się czasami na ulicy z dziewczynami, które niezbyt trafnie dobrały malowidło do swoich ust i uległy chwilowym trendom. Usta możesz także potraktować peelingiem i pozostawić nieumalowane. Będzie to świetny, naturalny efekt.

Oczy

Jeśli pozostawiasz nieumalowane usta, postaw na pomalowanie oczu. Jeśli oczywiście tego potrzebujesz. Wybierz eyeliner, który idealnie podkreśli Twoje oczy. Możesz znaleźć mnóstwo filmików na Youtube jak to robić lub znaleźć instruktaże w internecie. Decydując się na cienie do powiek, postaw na lekkie, pastelowe kolory, które będą odpowiednio dobrane do koloru Twoich oczu. Nie bój się eksperymentować, ale też nie przesadzaj. Artykuł powstał we współpracy z portalem https://viagra.edu.pl

Włosy

Pamiętaj o czesaniu włosów rano i wieczorem, ponieważ stymuluje to krążenie oraz natlenia włosy. Jeśli tylko możesz staraj się jak najrzadziej farbować włosy. Pozostaw je naturalne.

Pielęgnacja

Przyszła pora na oczyszczanie skóry. Demakijaż jest koniecznością dla zdrowia Twojej cery. Postaraj się wyrobić sobie nawyk nakładania delikatnego kremu nawilżającego, który spowoduje powstawania zaskórników, a podkreśli blask Twojej młodej cery. Powinnaś pamiętać o zrobieniu peelingu raz w tygodniu lub o maseczce. Przy kupowaniu tego typu produktów sprawdź uwagę na ich skład. Wystrzegaj się kosmetyków z dużą zawartością alkoholu, ponieważ spowodują wysuszenie Twojej skóry i efekt będzie odwrotny od zamierzonego.

Dodaj komentarz