serwisy randkowe

Czy wiesz, że ponad 3 miliony Polaków przyznaje się do szukania swojej drugiej połówki w sieci? Randkowanie online jest proste, wygodne i wymaga od Ciebie dużo mniej niż spotkania w rzeczywistości. Z całą pewnością jest też mniej stresujące i wybór jest znacznie większy. Nic więc dziwnego, że randkowanie online staje się coraz popularniejsze. Szczególnie w czasach pandemii, kiedy większość miejsc była zamknięta i ciężko było kogoś poznać “na żywo’. Opcji wirtualnego randkowania mamy wiele; różne aplikacje i serwisy konkurują o tytuł “najlepszego miejsca do randkowania online” –  https://www.boonga.pl/towarzyskie/. Zobacz najpopularniejsze serwisy do internetowych randek. 

Sympatia.pl

Sympatia.pl jest największym i najstarszym polskim portalem do randkowania. W czasie swojego istnienia udało jej się wypracować silną pozycję na rynku. Z Sympatii możesz korzystać zarówno z poziomu swojej przeglądarki, jak i aplikacji na telefonie. Serwis posiada ponad 4 miliony użytkowników, z czego 1,2 są określani jako aktywni. Ponad milion aktywnie szukających drugiej połówki osób, to i tak bardzo dużo. Podstawowa wersja konta, czyli darmowa pozwoli Ci na przeglądanie profili innych użytkowników, jednak nie będziesz mógł do nikogo napisać. Ta opcja zarezerwowana jest dla płatnej opcji portalu. Co ciekawe serwis Sympatia.pl udostępnia także treści o tematyce poradnikowej i lifestylowej oraz organizuje cykliczne aukcje charytatywne. 

eDarlng.pl 

Z kolei portal randkowy eDarling.pl posiada 5 milionów użytkowników, w czym 2 miliony są aktywne. Nieco większa niż Sympatia.pl, ale ten portal jest już ogólnoeuropejski. Poza wersją polską, eDarling.pl występuje jeszcze w dziesięciu innych wersjach językowych, czyli wydaniach lokalnych. Serwis dobiera pary na podstawie matchingu – dopasowania. Zakładając profil uzupełniasz szczegółową ankietę i test osobowości. Dzięki temu znaleziona dla Ciebie osoba będzie dopasowana nie tylko do twoich zainteresowań, ale także do charakteru. Założenie profilu na eDarling.pl jest darmowe, jednak większość usług wymaga płatnego konta. 

be2.pl

Serwis randkowy be2.pl jest portalem międzynarodowym, który zgromadził 24 miliony użytkowników. Polaków także tutaj znajdziemy – aż 190 tysięcy. Ta platforma, podobnie jak eDarling.pl również opiera się na teście osobowości. Zakładając konto wypełniasz ankietę i na podstawie Twoich odpowiedzi tworzony jest profil. Ten z kolei pozwala na dobranie pasujących do siebie osób. Be2.pl, tak jak pozostałe serwisy darmowy jest tylko do pewnego stopnia. Zaawansowane opcje są dodatkowo płatne. 

Dodaj komentarz