Pomysły na wyjątkowy rezent z okazji Walentynek

Walentynki to kolejna okazja, aby podarować komuś bliskiemu miły upominek. Co prawda niedawno była gwiazdka i prawdopodobnie każdy otrzymał prezent, ale tym razem podarunek powinien mieć szczególny charakter. Niekoniecznie musi być użyteczny, obowiązkowo jednak, aby był podarowany od serca.

Wspólne zdjęcie

Często zapomina się o wywołaniu, a co dopiero włożeniu w ramkę zdjęć. W dzisiejszych czasach zdjęcia służą nam za tapety na komputerach lub telefonach, przez co zapominamy o najzwyklejszych rozwiązaniach. Wybierz się na zakupy. Z pewnością znajdziesz w swoim mieście sklepy, w których dostać można nietypowe, niebanalne, wyszukane i urocze ramki na zdjęcia. Przy wybieraniu odpowiedniej zwróć uwagę, aby pasowała do wystroju pokoju partnera. Dobrze, aby ramka współgrała z otoczeniem. Dobrze wykazać się umiejętnością dopasowania i wyczuciem smaku.

Album ze zdjęciami

Jeśli jesteście już długo ze sobą, to zamiast ramki z pojedynczym zdjęciem warto stworzyć album ze zdjęciami. Zapewne macie już w domu na półce piękne fotografie upamiętniające wspólne chwile. Miłym prezentem, który sprawi przyjemność Wam obojgu będzie wywołanie części waszych zdjęć. Dobrym rozwiązaniem będzie także podzielenie albumu na miesiące albo nawet lata, z których macie fotografie. Zauważycie, jak się wspólnie zmienialiście i jak Wasza miłość kwitła, dzięki różnym przeżyciom, którym musieliście stawić czoła. Dla tych, którzy mają jeszcze więcej kreatywności polecamy pod koniec każdej części wstawić kartkę z wierszykiem, bądź zwrotką jednej z waszych ulubionych piosenek.

List miłosny

Szczytem romantyzmu XXI wieku będzie napisanie odręczne listu miłosnego do ukochanej osoby. Jeżeli dodatkowo uda się go wysłać tradycyjną pocztą, to każdemu adresatowi takiego listu zmięknie serce. Kartki walentynkowe wzbogacone zapisanymi zwykłymi kartkami w kratkę dadzą drugiej osobie pewność, że nam na niej zależy. Nigdzie nie znajdziemy prezentu, który wyrażałby nasze najskrytsze uczucia lepiej niż przelanie ich na papier. Spróbujcie, a zyskacie dużo więcej niż podarowując drogi prezent. Gestu z serca nic materialnego nie przebije.

Dodaj komentarz