Zapewne każda choroba będzie miała jakieś swoje objawy. I nie ma w tym nic dziwnego. Każdy może nad wieloma rzeczami się po prostu zastanowić. Przecież nie ma żadnych wątpliwości. Objawy pozwalają na to, aby móc rozpoznać co to za choroba, która się na uczepiła. Choroby mogą mieć naprawdę różne objawy. Może to być np. ból głowy, ból mięśni, itd. Objawy są naprawdę różne i jest ich naprawdę sporo. My nie musimy wiedzieć wszystkiego na temat naszych objawów. My nie musimy do końca wiedzieć, co nam jest.

Od tego wszystkiego jest lekarz. Jeśli mamy jakiś problem zdrowotny to musimy udać się jak najszybciej do lekarza. Tylko on jest w stanie wszystko dokładnie sprawdzić. Tylko on może nam powiedzieć, co jest nie tak i co trzeba poprawić. Nie ma w tym nic złego.

Do lekarza trzeba chodzić. Po to są właśnie wszystkie objawy, aby w skuteczny sposób przypomnieć nam o wizycie u lekarza. Każdy przez to musi przejść i to na pewno nieraz. Jednak mimo wszystko nie można się bać. W szpitalu nie stanie się nam krzywda.