laserowa depilacja Łódź

Walka z szybko odrastającymi włoskami na nogach, pachach czy w strefie bikini to żmudny proces wymagający regularnego sięgania po maszynkę. Jednak czy aby na pewno? Laserowa depilacja Łódź to wspaniały sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Co warto wiedzieć przed zdecydowaniem się na zabieg? Sprawdź nasz artykuł!

Laserowa depilacja – co warto o niej wiedzieć?

Coraz popularniejszym zabiegiem w Polsce staje się depilacja laserowa. Podczas tego zabiegu stosuje się specjalistyczny laser, który niszczy cebulki włosów. W trakcie depilacji laser jest przesuwany po skórze i wystrzeliwane są z niego wiązki światła. To w pełni bezpieczna metoda, którą doceniło już wiele zadowolonych z efektów osób. Mimo rosnącej popularności zabiegu, w dalszym ciągu duża część zainteresowanych nie wie zbyt wiele o tego rodzaju depilacji. Chcemy to zmienić za pomocą dzisiejszego artykułu. Dowiesz się z niego m.in. tego, jakich efektów możesz spodziewać się w związku z depilacją laserową, a także czy zabieg jest bolesny.

Czy depilacja laserowa daje trwały efekt?

Wiele osób, które jeszcze nie słyszały o depilacji laserowej, zastanawia się, czy taki zabieg faktycznie daje trwały efekt. Po serii zabiegów rzeczywiście jesteśmy w stanie zapewnić sobie już na zawsze gładką skórę. Wiele zależy tutaj oczywiście od rodzaju włosów oraz lasera, na który się zdecydujemy. Czasami jaśniejsze włosy mogą sprawiać większą trudność, jednak stosując laser Motus AX, możemy spodziewać się wspaniałej skuteczności. Warto jednak wspomnieć, że aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, musimy liczyć się z koniecznością wykonania kilku zabiegów. Czasami konieczne są również tzw. “zabiegi przypominające” raz na rok lub dwa lata. 

Depilacja laserowa – czy to boli?

Zabieg depilacji laserowej może kojarzyć się z bólem, jednak nowoczesne technologie sprawiają, że przykre doznania w trakcie ograniczane są do minimum! Aby uniknąć bólu, warto zdecydować się na depilację laserem, który posiada zintegrowany system kontaktowego chłodzenia skóry. W ten sposób znacznie zredukujemy ból, a depilacja będzie nie będzie nieprzyjemna. W przypadku lasera Motus AX jego końcówka schładzana jest do 15°C, co zapewnia komfort w trakcie depilacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się laserowa depilacja?

Na depilację laserową może udać się każda osoba bez względu na gęstość, grubość i kolor niechcianych na ciele włosów. Zabieg poleca się w szczególności osobom, które mają problem z wrastającymi włoskami oraz takimi, które odrastają w bardzo szybkim tempie. Z depilacji będą również zadowoleni ci, którzy mają dosyć konieczności częstego usuwania owłosienia innymi metodami.

Dodaj komentarz