Jak wybrać torbę według wzrostu?

Dla dziewcząt o wysokości do 155 cm odpowiednie są kompaktowe torby o wymiarach 20 x 20 cm na długich paskach. Jeśli jesteś właścicielką smukłej sylwetki, to paski mogą być cienkie. Jeśli masz pełniejszą figurę, to lepiej wybrać torbę z grubszymi paskami. Cienkie paski na pełnej figurze nie będą wyglądać harmonijnie i mogą stworzyć efekt porównania.

Torebka damska młodzieżowa dla dziewczyny, o wysokości od 155 do 175 cm, powinna mieć wielkość około 30 x 35 cm. Torby na krótkich uchwytach noszone pod pachami są odpowiednie dla kobiet z małymi piersiami. Jeśli jesteś szczęśliwą właścicielką bujnego biustu i szerokich ramion, lepiej zwrócić uwagę na damską torbę z dłuższym paskiem.

Wysokie dziewczyny ponad 175 cm powinny wybrać torbę o orientacji horyzontalnej, aby nie wydawać się jeszcze wyższe, ponieważ nie jest to konieczne. Rozmiar można wybrać dowolny, ale najlepiej unikać uciążliwości i wybrać akcesorium o szerokości do 50 cm. Przy wysokim wzroście niepożądane jest noszenie torby na ramieniu, więc lepiej kupić torbę z krótkim paskiem i nosić ją na łokciu lub dłoni.

Kupując torbę damską, zwracaj uwagę na jakość produktu, sprawdź wszystkie szwy, niezawodność uchwytów, gęstość materiału i niezawodność sprzętu. Należy zwrócić uwagę na podszewkę torby. Podszewka dobrych producentów jest miękka i trwała.

Trochę o materiałach
Jeśli weźmiemy pod uwagę torby pod względem trwałości, preferuj torby ze skóry naturalnej. Takie torby nadają się na każdy dzień, do negocjacji biznesowych i do pracy. Wyrafinowany i bogaty wygląd podkreśli twoją sytuację materialną i doskonały smak. Są bezpretensjonalne, a w pielęgnacji mało skomplikowane. Łatwe do czyszczenia i będą ci służyć przez długi czas. Jeden mały minus, to dość wysoki koszt.

Torby ze Sztucznej Skóry są alternatywą dla toreb ze skóry naturalnej. Materiał jest słabszy i często pęka na mrozie, a uchwyty wycierane się często. Jednak stosunkowo niska cena pozwoli na zakup kolejnego egzemplarza.

Torby z tkaniny w naszych czasach zyskały dużą popularność. Są wygodne, lekkie i praktyczne. Na co dzień, jest to doskonałe rozwiązanie! Tylko na wieczorne przyjęcie damskie torby z tkaniny nie będą odpowiednie. Ale na spacery, zakupy i codzienne użytkowanie – jak najbardziej!

Teraz wiesz, jak wybrać torbę dla kobiet i nie żałować zakupu. Najważniejsze, wybierając damską torebkę, preferuj sprawdzonych producentów. Jeśli chcesz, aby twoje ulubione akcesorium służyło ci tak długo, jak to możliwe – nie kupuj torby na bazarze. Nie znajdziesz tam przyzwoitego modelu.

Każda dziewczyna może wybrać to, czego potrzebuje. Nie oszczędzaj na jakości. Wybierz torbę mądrze. Powodzenia w tym trudnym, ale przyjemnym wyborze!

Dodaj komentarz