Jak sprowadzać samochodu ze Stanów Zjednaczonych?

Proces sprowadzania samochodów ze Stanów Zjednoczonych jest dziecinnie prosty. Klient zobligowany jest pierw do wyboru interesującego go pojazdu, który zaprezentowany jest na jednej z aukcji. Zadaniem firmy jest dokładne sprawdzenie oferty, kalkulacja i określenie finalnego kosztu. Podczas licytacji ustalana jest kwota maksymalna za samochód. Kwota licytacji jest z reguły prognozowana na podstawie nabytego bogatego doświadczenia.

Wystarczy jedynie 6 tygodni, aby klient mógł cieszyć się pojazdem wprost ze Stanów Zjednoczonych. Sprowadzanie auta odbywa się bez jakichkolwiek osób trzecich, czyli pośredników. Ponadto firma posiada własnościowe place przeładunkowe na terenie Stanów Zjednoczonych. Usługi wykonywane są przez firmę błyskawicznie, gdyż posiada ona szeroko zakrojone kontakty ze spedycją morską oraz spedycją lądową. Klienci coraz częściej decydują się na zakup samochodów ze Stanów, gdyż są one nawet o 40-50% tańsze od rodzimych pojazdów mechanicznych. Ponadto ich wyposażenie jest o wiele bogatsze, aniżeli polskich modeli. Firma zapewnia, iż sprowadzane samochody są nowe, bezwypadkowe oraz bez jakichkolwiek uszkodzeń. Samochody pochodzą wprost od zaufanych firm poleasingowych i ubezpieczeniowych. W procesie sprowadzania aut sporządzana jest rzetelna dokumentacja oraz odprawa celna.

Na życzenie klienta możliwe jest przystosowanie pojazdu do warunków europejskich. Oprócz samochodów możliwy jest też import motocykli, quadów i innych pojazdów. Działanie firmy opiera się nade wszystko na podstawie licencji dealera samochodowego, dzięki czemu wszystko jest całkowicie legalne. Samochody importowane ze Stanów to gwarancja dobrego wyboru, która potwierdzona jest setkami pozytywnych opinii innych klientów. Najpopularniejszymi modelami są: Mercedes ML, BMW X6, Infiniti FX, Porsche Cayenne oraz oczywiście Panamera.

Dodaj komentarz