Czy jagody mogą uratować wzrok?

Wzrok, jak ważny jest w życiu, każdy wie. Z chwilą zauważenia pogorszenia widzenia, zaczynamy jeszcze bardziej doceniać jego nadrzędną wartość, gdy codzienne funkcjonowanie przysparza nam sporo trudności i problemów. Wizyta u okulisty i diagnoza – niezbędna operacja, na pewno dla wielu osób wiąże się ze strachem i ogromnym stresem.

Czy jest jakieś mniej drastyczne i naturalne wyjście dla rozwiązania naszego problemu?

To pytanie od razu narzuca nam się, w obawie przed lękiem, jaki wywołuje strach przed fizycznym zabiegiem operacyjnym. Jeśli jest on nieunikniony, to chcemy choć na jakiś czas odwlec jego wykonanie. Uprawa borówki amerykańskiej, zapewne choć raz temat ten przewinął się w jakichś rozmowach czy nawet zasłyszany gdzieś pomiędzy ludźmi. Pewnie nawet szybko umknął z pamięci, gdyż nie był tematem naszych zainteresowań. Jag

ody – smak naszego dzieciństwa. Ciasta jagodowe czy lody, któż nie pamięta, nawet po latach, jak smakowały. Ta radość dziecięca, gdy chodziło się do lasu na borówki. Jak bardzo smakowały, ponieważ trzeba było wiele trudu i pracy, by je uzbierać. Czasem można było nawet sprzedać kilka słoików jagód, by zarobić na kieszonkowe. Wartość tak zarobionych pieniędzy miała niezwykłą wartość. Dziecięcy smak jagód, to nie jedyna zaleta. Borówka amerykańska ma niezwykłe wartości lecznicze. Posiada właściwości lecznicze dla chorego wzroku. Fakt ten potwierdzają nie tylko udokumentowane przypadki chorych osób, których stan zdrowia poprawił się po stosowaniu tego niezwykłego naturalnego leku. Badania medyczne również potwierdzają  właściwości lecznicze i skuteczność po stosowaniu owego specyfiku.

Zapewne problemem w leczniczym wykorzystaniu tego środka jest mała powszechność i trudność w znalezieniu miejsc, gdzie można dokonać zakupu.

Wśród wtajemniczonych można tylko usłyszeć o jakichś bazarach, na których są sprzedawane. W takich sytuacjach, nasuwa się pomysł i myśl, że najlepszym rozwiązaniem mogła by być uprawa borówki amerykańskiej. Realizacja tego pomysłu, być może rozwiązałaby problemy nie tylko nasze ale także najbliższych, rodziny i przyjaciół.

Dodaj komentarz