Domena to unikalny adres strony internetowej, serwisu WWW czy innego projektu publikowanego w sieci internet. Domenę można porównać do nieruchomości w świecie rzeczywistym. Adres jest unikalną, wirtualną lokalizacją która ma ogromny wpływ na późniejsze bezpośrednie lub pośrednie zyski z danego przedsięwzięcia. Tak jak w biznesie stacjonarnym tak w internetowym korzystniej jest ponieść jednorazowe koszty danego projektu wybierając atrakcyjną lokalizację niż ponosić stałe, spore wydatki na reklamę nie dbając o dobry, intuicyjny adres.

Dobra domena to podstawa każdej poważnej działalności w internecie i jeden z ważniejszych czynników mających wpływ na końcowy sukces przedsięwzięcia. To prestiż, większa popularność, większe zyski.
Obecnie mamy ponad 1 milion zarejestrowanych domen z najbardziej wartościowym dla Polaków rozszerzeniem .pl co znaczy, że konkurencja wśród nazw domen jest ogromna. Zarejestrowanie dobrej domeny graniczy z cudem. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości wejścia w posiadanie wartościowej domeny. Odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na domeny z rynku wtórnego oraz atrakcyjne nazwy domen są usługi brokeringu domenowego.

Dlaczego brokering domen?

Oferujemy pomoc w zdobyciu wartościowej domeny dla Państwa projektu, przedstawimy najciekawsze propozycje nazw domenowych. Chętnym zainwestowaniu w domeny pomożemy wybrać wartościowe inwestycje, pragnącym sprzedać swoją domenę doradzimy oraz możemy pośredniczyć w transakcji. Dysponujemy również bazą własnych domen.

Domeny podstawą budowania projektu internetowego

Podstawą każdego poważnego przedsięwzięcia w sieci jest domena internetowa.  Aby adres domeny był dobrze kojarzony nazwa powinna być ciekawa, dźwięczna, niezbyt długa, ważne aby była pozbawiona zbędnych znaków, chyba, że znaki te odzwierciedlają charakter projektu. Dobra domena generuje większy ruch a co za tym idzie generuje większe zyski. Podejmując się uruchomienia nowego serwisu internetowego, warto znaleźć odpowiednią domenę na rynku pierwotnym lub odkupić prawa do wcześniej zarejestrowanej.  Warto zdać się na wiedzę brokera domenowego.